Фото: Милан Мирјанић

Април је мјесец у којем се природа буди и почиње циклус рађања природе. Са доласком љепших дана створили су се услови за почетак прољећних радова и уређење зелних површина у граду, те двориштима домаћинстава.

Тим поводом, радници „Инфо центра“ придружили су се прољећној акцији уређења града под називом „Април – мјесец чистоће“, која се спроводи у општини Соколац, те уредили прилаз у предузеће.

Фото: Јелена Маринковић

Наши најмлађи суграђани данас су, такође, уредили свој спољашњи простор, који окружује зграду Установе за предшколско васпитање и образовање Соколац. Весело и раздрагано, уз помоћ васпитачица, дјеца из вртића узела су посао у своје руке и најљепшим бојама цвијећа уљепшали двориште Установе.

Соколачки малишани су својим вриједним рукицама допринијели љепшем изгледу нашег града.