На сједници Скупштине града Источно Сарајево данас би требало да буде донесена одлука о оснивању аграрног фонда града с циљем унапређења пољопривреде и руралног развоја.

Одборници би требало да донесу одлуку о именовању вршиоца дужности директора и чланова Управног одбора аграрног фонда Источно Сарајево, саопштено је из Градске управе.

На дневном реду је и доношење одлуке о измјенама услова одлуке о кредитном задужењу града за 5.286.500 КМ.

За рефинансирање постојећег кредита предвиђено је 1,9 милиона КМ, а остатак је намијењен за реализацију капиталних пројеката на подручју шест градских општина.

Одборници ће разматрати и информацију о стању у области водоснабдијевања и канализационе инфраструктуре на подручју града.

Почетак сједнице Скупштине града Источно Сарајево заказан је за 10.00 часова.