ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: рођена три дјечака и једна дјевојчица
КЦ ФОЧА: рођене двије дјевојчице

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА

Уз повољне биометеоролошке прилике већина популације ће бити бољег расположење. Хронични болесници ће осјетити олакшање, при томе у јутарњим сатима требају бити опрезнији, обзиром да ће бити прохладно. Током дана, угодније, уз стабилније вријеме и умјерене температуре.

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: Протеклог дана ватрогасна јединица Соколац, није имала интервенција.

ЈКП ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ СОКОЛАЦ

Водоснабдјевање општине Соколац овог дана је уредно.

АУТОБУСКА СТАНИЦА „АУТОХЕРЦ“ СОКОЛАЦ

Аутобуски саобраћај и данас функционише без проблема.

АУТО МОТО САВЕЗ РС

Саобраћај се оовг јутра на путевима РС одвија по претежно сувим и,а магла и ниска облачност мјестимично смањује видљивост и прегледност пута на дионицама у котлинама и уз ријечне токове. На дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина, скрећемо пажњу на могуће ситније одроне камења и земље на коловоз. Због извођења радова на МХЕ Крупац на ријеци Жељезници доћи ће до измјене режима саобраћаја на магистралном путу М-18 на дионци Крупац-Богатићи (граница РС) на територији општина Трново и Источна Илиџа. На путевима на којима се изводе санациоми радови,обавезно је поштивање додатне сигнализације. Због санације одрона,на магистралном путу М-18 Сарајево –Фоча ,на локалитету Сијерачке стијене, саобраћај се још увијек одвија успорено. На ГП у БиХ јутрос нема дужих задржавања.