Фото: Бојана Арбиња, Соколац-срце Романије

У великој сали Скупштине Града Источно Сарајево одржана је јуче манифестација избор спортисте града за 2918 на којој је Џудиста Славије Срђан Пандуревић проглашен за перспективног спортисту.

-Ово је још једно у низу признања која сам добио за постигнуте резултате, у предходној години, што ме обавезује да тренирам још више како бих оправдао повјерење. Сви резултати које постижем на такмичењима су и резултати мог клуба и овом приликом морам да се захвалим свим спаринг партнерима у клубу, посебну захвалност дугујем тренеру Радоју Пжуљу, управи клуба као и Руководству Општине Источно Ново Сарајево и Скупштини Града И. Сарајево. У наредном периоду нас очекује Балканско и Европско првенство за кадете, шампионат Републике Српске и БиХ за јуниоре гдје очекујем добре резултате – истакао је Пандуревић.