ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА СТАНИЦА СОКОЛАЦ

Ј.З.У. БОЛНИЦА СРБИЈА: рођена једна дјевојчица
КЦ ФОЧА: рођена једна дјевојчица

БИОМЕТЕРОЛОШКА ПРОГНОЗА

Биометеоролошка прогноза релативно је повољна. Мада ће бити стабилније и без изразитих температурних осцилација, повећане наоблачности мјесмично тмурно вријеме, код осјетљивих особа узроковаће тегобе, претежно у виду главобоље, нервозе и деконцентрације.

ВАТРОГАСНЕ ЈЕДИНИЦЕ

Соколац: Интервениција на гашењу стубова Телекома-а у Кнежини.Пожар гасила три ватрогасца са једним возилом.Угашено.

Вишеград: Поново активан пожар, борова шума и ниско растиње,у ширем рејону села Лозница.Интервенисало седам ватрогасаца са два возила.Пожар локализован.

ЕЛЕКТРОДИСТРИБУЦИЈА А.Д. ПАЛЕ

Соколац: Данас напајање електричном енергијом ће бити уредно и без најављених радова на електро мрежи.

Пале: Дана 27.03.,планирани су радови на 10 кВ трафо станици Коран у времену 13,00-15,00.Без напајања остају Коран,Беговина.

ВИК „ВРЕЛО БИОШТИЦА“ А.Д. СОКОЛАЦ

Испорука воде на подручју наше општине данас ће бити уредна.

ПОЛИЦИЈСКА УПРАВА ИСТОЧНО САРАЈЕВО

У току протекла 24 часа на подручју Полицијске управе Источно Сарајево пријављена су три кривична дјела, нису регистрована нарушавања јавног реда и мира и није се догодила ниједна саобраћајна незгода.

АУТОБУСКА СТАНИЦА „АУТОХЕРЦ“ СОКОЛАЦ

Аутобуски саобраћај и овог дана одвија се без проблема.

АУТО МОТО САВЕЗ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

Саобраћај се у РС одвија редовно по претежно сувим коловозима. Због ниских јутарњих температура, упозоравамо на могућу поледицу у вишим планинским предјелима и преко превоја. На дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина учестали су одрони камења и земље на коловоз, а на дионицама у котлинама и дуж ријечних токова има магле.Због санације одрона,на магистралном путу М-18 Сарајево –Фоча ,на локалитету Сијерачке стијене, саобраћај се још увијек одвија успорено. На ГП у БиХ јутрос нема дужих задржавања.