Једва чекам да ме надлежно тужилаштво позове па да им испричам шта сам видио – како се краде у режији СНСД-а на изборима.

Ово је у изјави БН ТВ рекао Маринко Божовић (СДС), коментаришући кривичну пријаву коју је против њега и још тројице из СДС-а поднио ОО СНСД-а Теслић.

Божовић каже да чека да се огласи надлежно тужилаштво о пријави коју је поднио ОО СНСД-а Теслић.

„То је смијешно. Чекам да се о пријави изјасни надлежни тужилац па ћу им ја онда испричати шта сам видио и како се краде и манипулише гласовима у режији СНСД-а и њихових партнера“, рекао је Божовић.

ОО СНСД против Божовића, Дарка Бабаља, Неђа Kапурана и Милана Миличевића је Окружном тужилаштву у Добоју поднио кривичну пријаву због, како су навели, почињених више кривичних дјела током поступка опозива начелника општине Теслић 3. марта.

Осумњичени су да су спречавали одржавање избора и гласања…

Опозив начелника Теслића, који је одржан на захтјев СНСД-а, је пропао јер ту инцијативу нису подржали грађани који су још једном већински дали подршку начелнику Теслића Милану Миличевићу (СДС).