Сутра, 26. фебруара, предсједница Републике Српске Жељка Цвијановић боравиће у радној посјети општини Соколац.

У 12:45 часова, планиран је састанак предсједнице и начелника општине Соколац Милована Бјелице. Након састанка, који ће бити одржан у кабинету начелника, Цвијановићева ће положити вијенац на Војничко спомен – гробље „Мали Зејтинлик“ у Сокоцу и одати почаст страдалим борцима у протеклом одбрамбено – отаџбинском рату.

Приликом сутрашње посјете, предсједница Српске уручиће кључеве седамнаест станова, изграђених за породице погинулих бораца, избјегла и расељена лица, као и социјално угрожене категорије.

Ово су уједно завршни кораци у рјешавању стамбеног збрињавања лица смјештених у Прихватном центру у Подроманији.

Рођена 28. августа 1989. године у Зеници. Основну школу и гимназију завршила у Сокоцу. Дипломирала је Новинарство 2013. године на Филозофском факултету Универзитета у Источном Сарајеву. У ЈП "Инфо центар" Соколац запослена од 2015. године. Тренутно обавља функцију главног и одговорног уредника.