Извјештај Општинске изборне комисије – 7 часова (ВИДЕО)

0

Према информацијама Општинске изборне комисије на подручју општине Соколац право гласа на Општим изборима има 10.604 бирача, који ће гласати на 22 редовна бирачка мјеста и два бирачка мјеста за гласање у одсуству.

Према ријечима предсједника Општинске изборне комисије Драгутина Субашића сва бирачка мјеста у општини Соколац су отворена у 7 часова.

Предизборна тишина, која је почела јуче ујутро у 7.00 часова, трајаће до затварања бирачких мјеста у 19.00 часова.

Рођена 3. јула 1988. године у Сарајеву. Основну и средњу школу завршила у Сокоцу. Године 2015. дипломирала на Филозофском факултету на Палама, одсјек Журналистика, те стекла звање дипломирани новинар. Од 2016. године запослена као новинар у "Инфо центру" Соколац.