Начелник општине Соколац Милован Бјелица рекао је Срни да је на традиционалном божићном и новогодишњем пријему у Сарајеву, који је приредио Његово високопреосвештенство митрополит дабробосански Хризостом, упућена порука мира и сарадње међу народима у БиХ, која води напретку и развоју земље.

Пријему званичника из вјерског, политичког и културног живота БиХ, као и међународне заједнице у БиХ, присутвовали су и Бјелица, замјеник начелника општине Соколац Жарко Косорићи и замјеник градоначелника Источно Сарајево Данко Вучетић.

„Његово високо преосвештенство Хризостом упутио је свима поруку мира и толеранције, уз жељу да се иде у напредак земље. Била нам је велика част што смо се као представници општине Соколац нашли међу високим званицама. Подржавамо поруку мира и сарадње међу народима у БиХ, која води напретку и развоју земље“, рекао је Бјелица.

Он је истакао да му је посебно драго што је ово била прилика да се на једном мјесту разговара о миру и толеранцији међу људима у БиХ.