На ванредној Скупштини општинске организације Српске демократске странке Соколац, одржаној вечерас у Духовном центру Романијске Лазарице у Сокоцу, Милован Бјелица једногласно је реизабран за предсједника ОО СДС Соколац.

Ванредној Скупштини присуствовало је 177 од 200 делегата.

Фото: Студио „Ella“

Након разрјешења досадашњих чланова Скупштине ОО СДС Соколац, представника у Скупштини СДС РС и Скупштини градске организације СДС Источно Сарајево, приступило се гласању за нове чланове ОО СДС Соколац.

Фото: Студио „Ella“

У Општински одбор СДС Соколац изабрано је 35 кандидата, док ће још један број бити накнадно кооптиран од стране Предсједника ОО СДС Соколац.

За чланове ОО СДС Соколац изабрани су: Бјелица Милован, Јоловић Вук, Дамјановић Душан, Косорић Жарко, Вучетић Данко, Пандуревић Младенка, Аничић Огњен, Војиновић Огњен, Батинић Стеван, Елез Дејан, Самарџија Ненад, Дамјановић Љиљана, Солдар Јована, Форцан Младен, Грујић Бране, Божић Сњежана, Цвијетић Драган, Биљић Милада, Ђерић Небојша, Реновица Александра, Витомир Бране, Дебелногић Мића, Копривица Ведрана, Дупљанин Миодраг, Арбиња Милица, Бартула Бране, Бјелаковић Сњежана, Косорић Срђана, Орашанин Младен, Скоко Милијана, Шука Бране, Петрић Самојко, Бакмаз Огњен, Мојсиловић Ивана, Томић Дејан.

Фото: Студио „Ella“

Са вечерашње скупштине ОО СДС Соколац су поручили да очекују да ће СДС у овој општини у наредном периоду бити још јачи и да ће наставити своју борбу за интересе становника ове општине и Републике Српске.

1 КОМЕНТАР

1. Kakve koristi sto su izabrani, kada su nesposobni, pa posao politicara je da ne sjedi u kancelariji nego da hoda po bijelom svijetu i dovodi investitore da nesto naprave ovdje i da nekoga zaposle, ovi ovdje otjerase sve odavde koji nemisle kao oni, za10 godina ovo ce se nazalost zvati selo sokolac a ne grad,